Profil firmy

Kontakt: Judy

Tel .: + 86-21-54361792

Mobile: +8613817594987

Whatsapp: +8613817594987

Email: Inquire@derflex.com

Strona internetowa: www.derflex-sign.com

Shanghai DER nowy Material Co., Ltdzostał angażują na produkcji, rozwój i sprzedaż materiałów do druku cyfrowego, ponieważ ustalono. Jest profesjonalnym dostawcą w dziedzinie reklamy, z certyfikatem ISO9001-2000.


DER posiada profesjonalne linie produkcyjne wysokiej jakości PVC cyfrowych materiałów poligraficznych. Wiersze zawierają procesu toczenia szerokie, pokrywanie tekstyliów, powlekania klejem i również jednokierunkowego widzenia produkcji. System kontroli jakości ścisłą i doskonały gwarantuje wysoką jakość wyrobów DERFLEX i osiąga również ulubionym globalnych klientów.

about.jpg


DERFLEXjest profesjonalnym producentem różnego rodzaju pvc laminowane i tkanin powlekanych.

takie jak eko rozpuszczalnika cyfrowego druku frontlit flex banner, podświetlany transparent, baner blockout, siatki transparent, samoprzylepne winylu, jednokierunkowe wizji winylu, druk cyfrowy na płótnie, inkjet włókienniczych, plandeki PCV caoted i tak dalej...

05.jpg

06.jpg


Shanghai DER nowy Material Co., Ltd ma obszar produkcyjny 60.000 metrów kwadratowych, zarejestrowany z 2,5 mln dolarów. 3 kalendarze, powłoka 3 maszyny i 5 maszyna do laminowania, 25 kadry inżynierów i 450 pracowników konkurencyjności naszej fabryki wśród baner winylowy dostaw.

z.jpg

x.jpg


DERFLEX ma całą serię QC system. W tym samym czasie współpracujemy z East China Uniwersytet nauki i technologii, która jest słynny Uniwersytet w Chinach, polimerowe zwiedzania kompilacji. Dzięki temu nasze przyszłe zaletą technologii i nowych produktów zwiedzania.


Centrum R&D

Z centrum badań Pokój najwyższej klasy der nowy material.we ma pełne i atraitly testowania systemu. Jest wyposażony w zaplecze badawcze według odmiennych produktów chenical włókna, PVC zwinięty materialand ogłoszenie materiał i jest doskonalenie produktu, testowanie standardy i wymagania. Posiada najwyższej klasy zespół badania personelu z wysokiej szkoły i dobrej jakości technicznych tak, aby sterowność produkt jest guarabteed i produkty z fabryki są w 100% do standardu.

112.jpg

113.jpg


DERFLEX został w branży druku cyfrowego, ponad 15 lat, ma klientów w ponad 100 krajach.

Opieramy się wszystkie nasze zamówienia od PI, produkcji, wysyłki i sprzedaży.

Wszystkie zamówienia przy ścisłej kontroli jakości do spełnienia wymagań klientów...

c.jpg

v.jpg

01.jpg

02.jpg


Nasza wizja
Mamy nadzieję, że ustanowienie bliskiej przyjaźni z naszych klientów i zaoferować wsparcie w naszym atutem, że możemy rozwijać się razem i mają za zadanie stać się przywództwa w dziedzinie druku