Kategorii produktów

Kontakt: Judy

Tel .: + 86-21-54361792

Mobile: +8613817594987

Whatsapp: +8613817594987

Email: Inquire@derflex.com

Strona internetowa: www.derflex-sign.com

PP Hollow

PP Hollow

Tworzywo z tworzywa sztucznego Pusta blacha Zastosowanie 1. Pakowanie: twardość i pusta blacha może być łatwo zginana i cięta, może być zaprojektowana jako wszelkiego rodzaju skrzynia transportowa, skrzynka pocztowa, stojak na zdjęcia, ścianki działowe, pudełka na prezenty, opakowania do żywności itp. 2. Reklama : tablica rejestracyjna, wyświetlacze witryny sklepowej, pop-up ...

Chat Now
Szczegóły produktu


Plastikowy pusty arkusz PP


Rozmiar

1000 x 2000 mm, 1220 x 2440 mm

Raw Marrerial

pp

Rodzaj

Wewnątrz i na zewnątrz (anty-UV)

Grubość

3/4 / 5mm

Kolor

niebieski, biały, w różnych kolorach, jak chcesz

cechy


Wytrzymałość na rozciąganie

≥ 28 MPa

Temperatura mięknienia Vicata

≥ 140 ° C

Siła uderzeniowa izod z karbem

≥ 6 MPa

Zmień zmiany wymiarowe

Poprzeczne ± 3% Pionowe ± 3%

Podanie
1. Pakowanie: wytrzymałość i pusta blacha może być łatwo zginana i cięta, może być zaprojektowana jako wszelkiego rodzaju skrzynia transportowa, skrzynka pocztowa, stojak na zdjęcia, przegroda, pudełka na prezenty, opakowania do żywności itp.
2. Reklama: tablica z napisami, wyświetlacze na witrynach sklepowych, wyskakujące monitory, deski wystawowe, podkłady do obrazów, druk cyfrowy i sitodruk.
3. Dekoracja: ścianki działowe, okładziny ścienne, dekoracje wewnętrzne lub zewnętrzne, przewody klimatyzacyjne, okna i podwieszane sufity.
4. Materiały piśmienne i sztuka: Polipropylenowa blacha falista ma wiele kolorów, nadaje się do artystycznego projektowania i różnych pudełek z wzorem lub delikatnych upominków.

Hot Tags: PP Hollow, sztywny arkusz
Produkty powiązane
Zapytanie