Kategorii produktów

Kontakt: Judy

Tel .: + 86-21-54361792

Mobile: +8613817594987

Whatsapp: +8613817594987

Email: Inquire@derflex.com

Strona internetowa: www.derflex-sign.com

Ścienne tkaniny poliestrowe

Ścienne tkaniny poliestrowe

Tkanina tekstylna jest jednym z produktów DERFLEX stworzonych dla naszego klienta, tkanina może być stosowana jako tapeta. Charakterystyka bezszwowych okładzin ściennych 1. Tkanina tekstylna jest produktem modernizacji tapety. może być drukowane zdjęcia kolorowe i żywe. Wykonany jest z poliestru ...

Chat Now
Szczegóły produktu

Tkanina tekstylna jest jednym z produktów DERFLEX stworzonych dla naszego klienta, tkanina może być stosowana jako tapeta.

Charakterystyka bezszwowych pokryć ściennych

1. Tkanina tekstylna z tkaniny to produkt ulepszający tapetę. może być drukowane zdjęcia kolorowe i żywe. Wykonany z poliestrowych tekstyliów, cenniejszych niż tapeta. Po specjalnej obróbce tekstura jest bardziej naturalna i bardziej miękka.

2. Charakterystyki środowiskowe. Ognioodporne, przeciw pleśni, przeciwmaskowe, również bardzo odporne na szorowanie i odporne na wilgoć oddychające, mocne w tapetach, mogą lepiej dostosować klimat w pomieszczeniu.

Tkanina 3.wall sama jest elastyczna, bez toksyn, bez zapachów. nadaje się do układania nawierzchni, a także do salonu z osobami starszymi i dziećmi

4. Łatwy w instalacji czyste i wymienić.

Główny produkt DERFLEX:

DX3260: 300D * 300D, 260gsm. Maksymalna szerokość 7750px.


Produkty powiązane
Zapytanie